Kontakt

Máte dotaz? Kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

Adresa

Železničářů - Areál ŽOS
Praha 7 - Holešovice
170 00

Po - Čt

pol. pauza

8:00 - 17:00
8:00 - 14:30
11:30 - 12:30

Kontakty

602 311 672 - skleněné příčky
724 769 504 - sklenářství
limika@limika.cz

o nás

Společnost LIMIKA spol. s r.o. byla založena v roce 1995 jako firma zabývající se výhradně sklenářskými pracemi v regionu Praha. Postupem času především díky kvalitním službám a příznivým cenám pro konečného zákazníka rozšířila firma činnost postupně po celé ČR a částečně i na SR.

K základním sklenářským činnostem, jako je zpracováním plochého skla, řezáním, broušením, vrtáním naše společnost zavedla tzv. bezpečnostní  program zabývající se realizací neprůstřelných, bezpečnostních vrstvených a kalených skel, např. pro kanceláře bankovní sektor, realizaci prosklených výtahových šachet, konstrukčních a pochozích skel a v neposlední řadě rovněž realizací dodávek bezpečnostních skel pro mobilní interiérové příčky a stěny v business centrech.

Vzhledem k narůstající poptávce po skleněných interiérových příčkách a různorodým požadavkům zákazníků na dělení prostoru, jsme vyvinuli vlastní systémy a zavedli technologii výroby certifikovaných prosklených příček a stěn s obchodním názvem LICO, který je výhradně naším produktem.

V rámci dalšího rozšiřování činností nabízíme komplexní stavební činnost a zajišťujeme realizaci stavebních projektů kanceláří a domů na klíč, kde spolupracujeme s prověřenými subdodavateli při zařizování stavebních prací, úprav interiérů a exteriérů budov.

V sektoru sklenářských prací se dále zabýváme montážemi v terénu, dodávkami výkladců, vstupů, skleněných zábradlí, sprchových koutů, obkladů a ostatními dodávkami skel v interiéru i exteriéru.

Naše společnost disponuje moderním strojním vybavením stejně tak kvalifikovanými zaměstnanci s dlouholetou praxí v oboru. Dobrou vizitkou naší společnosti je mnoho spokojených zákazníků a to jak z řad domácností, tak z řad velkoodběratelů.